PŘED VÁNOCI UŠETŘÍTENA MASÁŽ
S PROPLACENÍM OD KLUBU PEVNÉHO ZDRAVÍ


Klub pevného zdraví Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) letos proplácí až 1.500 Kč i na masáže, jedná se o 4 skupiny lidí, za členství v každé skupině je možné získat příspěvek až 500 Kč:
1) pojištěnec do 18 let
2) pojištěnec nad 18 let
3) žena, která v letošním roce porodila nebo otěhotněla
4) dárce krve/plazmy/dřeně.

Jednotlivé příspěvky lze sčítat.

Například: žena starší 18ti let, která v letošním roce na jaře darovala krev a v létě otěhotněla, má nyní nárok na proplacení masáží nebo jiných zdravotních aktivit ve výši 1500 Kč, více informací o členství a proplacení zde: Klub pevného zdraví


Pokud jste členem Klubu pevného zdraví a rozhodnete se této možnosti u mě využít, nezapomeňte po masáži požádat o vystavení dokladu k proplacení na pobočce VZP.
Masáže Praha 6 - otevřeno středa 16-20 hodin, neděle 17 - 20 hodin

Masáže Praha 6
Jitka Krásová


 HOME   CENÍK   KDE TO JE   KONTAKTKDE TO JE

Místnost pro masáže (masérna) se nachází v sauně a poskytuje plné soukromí. Masáže buď zcela samostatně nebo v kombinaci se saunou.SAUNA HADOVKA

EVROPSKÁ 35 PRAHA 6 HADOVKA (STARÉ DEJVICE)
MAPA - EVROPSKÁ 35 PRAHA 6 HADOVKA (STARÉ DEJVICE)
tram. zast. HADOVKA, parkování ul. ZAVADILOVA
GPS
50°5'56.329"N, 14°22'30.931"E 
PODROBNÉ MAPY GOOGLE SEZNAM
POHLED ZE ZAVADILOVY ULICE - JDĚTE ZA ŠIPKOU do průjezdu, za rohem doleva a pak doprava, pak rovně a po levé straně uvidíte nenápadné dveře s nápisem SAUNA HADOVKA, zazvoníte na zvonek a obsluha Vám zabzučí na zámek a vpustí Vás dovnitř (na rohu domu ve výši tří metrů je umístěna světelná cedule s nápisem označující saunu, zde na fotce ještě není, brzy dodám)
pohled ze Zavadilovy ulice
pohled ze Zavadilovy ulice


Než se objednáte na masáž prosím přečtěte si kdy je masáž možná a kdy ne, viz kontraindikace.MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

masáže Hadovka Praha 6POZOR POZOR PŘÍSTUP K SAUNĚ JE OZNAČEN SPOŘE! Na rohu domu je světelná cedule se značením "Sauna Hadovka" a na ní je šipka. Zabočte prosím z ulice Zavadilova do průjezdu směrem k Evropské třídě a po levé straně najdete vstupní dveře, více zde

masáže Hadovka Praha 6KRÁTKÉ PROHŘÁTÍ, SPRCHA - krátké prohřátí se v sauně před masáží, více viz ceník.

masáže Hadovka Praha 6NA KOLE - přijeďte do sauny nebo na masáž "kolmo". Za vstupními dveřmi (prostor je plně hlídán) je galerie, kde můžete kolo zaparkovat. Motorky bohužel už ne, jsou příliš těžké. Sprcha pro sportem splavené je k dispozici.

masáže Hadovka Praha 6AUTEM - zaparkujete v ulici Zavadilova (souběžná s Evropskou třídou). TRAMVAJÍ - je to 50 metrů chůze od stanice tramvaje Hadovka.

masáže Hadovka Praha 6OBČERSTVENÍ - v recepci je k dispozici řada alko/nealko nápojů, vaří se zde i káva a čaj, k zakousnutí se také něco najde.

 

 

 

 
DOPORUČUJI: SARDINIE - LAST MINUTE 7

(c) Krasova.com

Počítadlo.cz